Haber

Bağcılar’da Taksici Saldırısı: 5 Gözaltı

BAĞCILAR’da mekandan ayrıldıktan sonra taksiye binen 5 kişi, yüksek sesle müzik dinledikleri gerekçesiyle tartıştıkları sürücüyü darp etti. Çarpılan taksicinin ve yardımına koşan başka bir taksicinin cep telefonları da saldırganlar tarafından çalındı. Hızla olay yerine toplanan taksiciler 5 kişiden birini yakalarken, 4 kişi de polis ekipleri tarafından yakalandı. O anlar ise güvenlik kamerasına ve taksicilerin cep telefonu kameralarına yansıdı.

Olay, dün saat 04.00 sıralarında 15 Temmuz Mahallesi’nde meydana geldi. Elde edilen bilgilere göre; Şişli’de cümbüş çıkan 5 kişi, M.Ç. Şoförün kullandığı bir taksiye bindi. Araçta müziğin sesini yükselten sürücü ile yolcular arasında tartışma çıktı. Şoför, tartıştığı yolcuları Bağcılar’da indirmek istedi. Bunun üzerine 5 kişi sürücüyü darp etti.

TAŞIYICILARIN CEP TELEFONLARINI ÇALDILAR

Olayı gören başka bir taksici ise çarptığı sürücünün yardımına koştu. Bu sırada taksilerdeki 5 kişiden 4’ü, her iki sürücünün de telefonlarını çalarak kaçtı. Olayı telsizlerinden duyan çevredeki taksiciler, yaralı sürücünün yardımına koştu. Saldırganlardan HG isimli biri taksiciler tarafından yakalanarak polise teslim edildi. O anlar taksiciler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

4 KİŞİ Saldırganları Yakaladı MA, EA, Ş.D. ve BO, olayın ardından çaldıkları cep telefonlarıyla birlikte polis ekiplerince yakalandı. Saldırganların gasp ve kasten yaralama suçlarından haklarında yürütülen işlemlerin ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

haberyesilhisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu