Teknoloji

RollerCoaster Tycoon Adventures Deluxe Konsollar ve PC İçin Duyuruldu

 
Yayıncı Atari ve geliştirici Orbit Studio, RollerCoaster Tycoon Adventures Deluxe’ü PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Switch ve PC için duyurdu. Bu oyun, Epic Games Store aracılığıyla Switch ve PC için yayınlanan RollerCoaster Tycoon Adventures’ın güncellenmiş sürümüdür.
 
Atari lideri ve CEO’su Wade Rosen bir basın açıklamasında şunları söyledi: “RollerCoaster Tycoon, son yirmi beş yıldır on milyonlarca insanın bir RollerCoaster Tycoon oyunu oynadığı, şimdiye kadarki en güzel video oyunu serilerinden biridir. Bu güncellenmiş lüks. Rollercoaster Tycoon Adventures’ın sürümü konsol ve PC için mevcut.Söz konusu oyunu hayranların beğenisine sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.
 
Oyuncuların kendi arcade imparatorluklarını kurmaları için üç farklı oyun modu vardır: Heyecanlı Macera Modu, zorlu Senaryolar ve açık Serbest Mod. 120’den fazla fantastik oyuncak, restoran ve mağaza, parkları göz alıcı aksiyonla patlatacak ve sezgisel hız treni oluşturucu sayesinde oyuncular acele edecek; Predator ölüme meydan okuyan hızlı trenler tasarlayacak.

agliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu